نمونه قرارداد اجرایی عملیات گودبرداری

قرارداد اجرایی عملیات گودبرداری

کاربرد قرارداد : در این قرارداد پیمانکار عملیات گودبرداری و تخلیه خاک و سایر مصالح ساختمانی مازاد و تسطیح و آماده سازی زمین را در ابعاد و مشخصات تعیین شده انجام دهد. شرکت ساختمانی متعهد می شود که در ازاء انجام عملیات یک دستگاه آپارتمان مسکونی به وی واگذار کند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات:این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرایی عملیات گودبرداری, قرارداد گودبرداری, قرارداد گودبرداری ساختمان, قرارداد گودبرداری, قرارداد تخریب و گودبرداری, دانلود قرارداد گودبرداری,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرایی آسانسور نمونه قرارداد اجرای شیشه دو جداره نمونه قرارداد استفاده از سیستم MDF نمونه قرارداد عملیات تاسیساتی آب نما نمونه قرارداد اجرای سقف دامپا

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو