نمونه قرارداد اجرایی عملیات گودبرداری

قرارداد اجرایی عملیات گودبرداری

کاربرد قرارداد : در این قرارداد پیمانکار عملیات گودبرداری و تخلیه خاک و سایر مصالح ساختمانی مازاد و تسطیح و آماده سازی زمین را در ابعاد و مشخصات تعیین شده انجام دهد. شرکت ساختمانی متعهد می شود که در ازاء انجام عملیات یک دستگاه آپارتمان مسکونی به وی واگذار کند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات:این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجرایی عملیات گودبرداری, قرارداد گودبرداری, قرارداد گودبرداری ساختمان, قرارداد گودبرداری, قرارداد تخریب و گودبرداری, دانلود قرارداد گودبرداری,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرای کنایف و دیوار گچی نمونه قرارداد لوله کشی زیرزمینی نمونه قرارداد فروش اقلام مورد نیاز جهت احداث کامل ساختمان اداری پروژه نمونه قرارداد اجرایی فونداسیون و اسکلت بتونی نمونه قرارداد اجرایی ساخت پنجره های upvc

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو