نمونه قرارداد اجاره آپارتمان

قرارداد اجاره آپارتمان

 

کاربرد قرارداد : در این قرارداد صاحب ملک شش دانگ آپارتمان مسکونی خود را به مستاجر اجاره می دهد. مستاجر از آپارتمان دیدن کرده و به هیچ عنوانی حق تغییر نوع استفاده مزبور را از مورد اجاره ندارد . مستاجر متعهد است مال الاجاره ماهیانه را در آغاز هر ماه به صورت نقدی به موجر بپردازد و عدم تادیه هر قسط از مال الاجاره ظرف مدت ۱۰ روز از سررسید موجب فسخ بقیه مدت برای موجر خواهد بود .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات : این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجاره آپارتمان, قرارداد اجاره آپارتمان, قرارداد اجاره آپارتمان مسکونی, قرارداد اجاره آپارتمان اداری, قرارداد اجاره آپارتمان تجاری,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره کارگاه صنعتی نمونه قرارداد واگذاری مالکیت و سرقفلی و حق کسب و پیشه یک واحد تجاری نمونه قرارداد واگذاری غرفه نمایشگاه نرم افزارها و سخت افزار نمونه قرارداد اجاره یک واحد در پاساژ نمونه قرارداد اجاره ماشین آلات سنگین

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو