نمونه قرارداد آرماتوربندی

قرارداد آرماتوربندی

 

کاربرد قرارداد : در قرارداد آرماتوربندی پیمانکار برشکاری، خم کاری، بستن و نصب آرماتور آجدار از نوع AII در هر قسمت طبق نقشه‌ها و مشخصات فنی نصب صفحه ستونهای اسکلت فلزی یا اجرای صحیح مطابق نقشه‌ها به همراه آکس بندی و تراز مشخصی که از طرف کارفرما مشخص می شود انجام می دهد. تهیه کلیه ابزارآلات و لوازم نیز بر عهده خود پیمانکار می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۸ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد آرماتوربندی, قرارداد آرماتوربندی, قرارداد آرماتوربندی ساختمان, قرارداد آرماتوربندی word, نمونه قرارداد آرماتوربندی ساختمان, دانلود قرارداد آرماتوربندی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرایی کرسی چینی نمونه قرارداد فروش بتن نمونه قرارداد پیمان مدیریت ساختمان نمونه قرارداد ساخت درب و پنجره مجتمع مسکونی نمونه قرارداد مدیریت فنی، پشتیبانی و مالی پروژه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو