نمونه قرارداد انجام امور نظارت پروژه ساختمانی

قرارداد انجام امور نظارت پروژه ساختمانی

 

کاربرد قرارداد:  در این قرارداد ناظر باید بر پروژه ساختمانی مورد نظر نظارت کند. و متعهد می گردد در زمانهای مورد نیاز پس از سه روز از درخواست کارفرما نسبت به تهیه و ارسال گزارش لازم اقدام نماید در غیر اینصورت مسئول خسارت وارده به کارفرما به تشخیص کارفرما خواهد بود .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم.

 

نمونه قرارداد انجام امور نظارت پروژه ساختمانی, دانلود قرارداد انجام امور نظارت پروژه ساختمانی, تنظیم قرارداد انجام امور نظارت پروژه ساختمانی, قرارداد انجام امور نظارت پروژه ساختمانی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اسکلت بتنی نمونه قرارداد مطالعه خاک شناسی نمونه قرارداد اجاره و حمل و نصب و اجرای داربست جهت اجرای نما پروژه نمونه قرارداد طراحی سازه بلوک های ساختمان نمونه قرارداد اجرایی فونداسیون و اسکلت بتونی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو