نمونه قرارداد کارگزاری فروش و توزیع کالا

قرارداد کارگزاری فروش و توزیع کالا

کاربرد قرارداد : در این قرارداد کارگزار با مراجعه به اعطاکننده کارگزاری کالاها و محصولات شرکت را سفارش و با امضاء ذیل فاکتورهای صادره دریافت و پس از کارگزاری و شناسایی خریداران معتبر اقدام به عرضه و فروش نموده و سپس در مدت توافقی که دوره کارگزاری معین و نامیده می شود به شرکت مراجعه و اقدام به تسویه حساب می نماید در مواردی که وجه نقد دریافت نموده نقدا پرداخته و در مواردی که چک دریافت نموده چک مشتری را تحویل اعطاکننده کارگزاری می دهد و چنانچه در هر مورد عین کالا و محصولات موجود باشد نسبت به استرداد عین آنها اقدام می نماید. کارمزد و پورسانت کارگزار در این هنگام محاسبه و در حساب جاری کارگزار ثبت می‌شود این کارمزد و پورسانت کلیه تعهد مالی اعطا کننده کارگزاری است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد کارگزاری فروش و توزیع کالا, دانلود قرارداد کارگزاری فروش و توزیع کالا, تنظیم قرارداد کارگزاری فروش و توزیع کالا, قرارداد کارگزاری فروش و توزیع کالا,

مقالات مرتبط

نمونه قرارداد چیست؟ آیین نامه اجرایی قانون پیش فروش ساختمان کاتب عدل از کجا آمده ؟ قدیم مردم حرفشون حرف بود قرارداد عادی بهتراست یا قرارداد رسمی ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش و حمل و نصب تجهیزات دکوربندی سالن اجتماعات نمونه قرارداد خرید تجهیزات فلزی نمونه قرارداد خدمات اعزام دانشجو به خارج از کشور نمونه قرارداد برگزاری نمایشگاه بین المللی برای شرکت های تجاری در خارج کشور نمونه قرارداد خرید اسفنج

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو