نمونه قرارداد کارگزاری فروش و توزیع کالا

قرارداد کارگزاری فروش و توزیع کالا

کاربرد قرارداد : در این قرارداد کارگزار با مراجعه به اعطاکننده کارگزاری کالاها و محصولات شرکت را سفارش و با امضاء ذیل فاکتورهای صادره دریافت و پس از کارگزاری و شناسایی خریداران معتبر اقدام به عرضه و فروش نموده و سپس در مدت توافقی که دوره کارگزاری معین و نامیده می شود به شرکت مراجعه و اقدام به تسویه حساب می نماید در مواردی که وجه نقد دریافت نموده نقدا پرداخته و در مواردی که چک دریافت نموده چک مشتری را تحویل اعطاکننده کارگزاری می دهد و چنانچه در هر مورد عین کالا و محصولات موجود باشد نسبت به استرداد عین آنها اقدام می نماید. کارمزد و پورسانت کارگزار در این هنگام محاسبه و در حساب جاری کارگزار ثبت می‌شود این کارمزد و پورسانت کلیه تعهد مالی اعطا کننده کارگزاری است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد کارگزاری فروش و توزیع کالا, دانلود قرارداد کارگزاری فروش و توزیع کالا, تنظیم قرارداد کارگزاری فروش و توزیع کالا, قرارداد کارگزاری فروش و توزیع کالا,

مقالات مرتبط

تفاوت قرارداد عادی با رسمی در چیست؟ اولین قدم در پیش فروش و یا پیش خرید آپارتمان آیین نامه اجرایی قانون پیش فروش ساختمان نکات مهم در تنظیم قراردادهای طراحی سایت چکار کنیم وقتی طرف قرارداد یک شرکت است؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد طراحی، ساخت ، خرید و نصب تجهیزات نمونه قرارداد پیمانکاری راهبری و نگهداری تصفیه خانه فاضلاب نمونه قرارداد پیمانکاری نظافت خیابان ها، میادین، معابر، پیاده رو خیابان های فرعی و اصلی نمونه قرارداد خرید غذای مورد نیاز از بخش غیر دولتی نمونه قرارداد تأمین یک دستگاه اتومبیل

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو