نمونه قرارداد اجاره واحد مسکونی

قرارداد اجاره واحد مسکونی

کاربرد قرارداد: در قرارداد اجاره موجر ملک خود را به مستاجر در مدت زمان مشخص شده در قرارداد به مبلغ تعیین شده اجاره می دهد. مستاجر مطابق عرف قراردادهای اجاره موظف به حفظ و حراست از عین ملک و متعلقات تحویل شده است و مسئولیت هر گونه ضرر و زیان غیر عرفی به ملک از تاریخ تحویل ملک را بر عهده می گیرد و متعهد به جبران خسارات وارده به عین مستاجره و جبران کسر و انکسار درب و پنجره ها و شیشه، قفل و دستگیره ها و سایر متعلقات مورد اجاره می باشد. تعمیرات جزئی به عهده مستاجر و تعمیرات کلی با موجر است .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۲صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجاره واحد مسکونی, دانلود قرارداد اجاره واحد مسکونی, تنظیم قرارداد اجاره واحد مسکونی, فروش نمونه قرارداد اجاره واحد مسکونی, قرارداد اجاره واحد مسکونی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره مکان و تجهیزات چاپخانه کارفرما نمونه قرارداد مشاوره حقوقی نمونه قرارداد اجاره باغ میوه نمونه قرارداد صلح یک باب واحد تجاری نمونه قرارداد اجاره مهدکودک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو