موافقت نامه مشارکت در صادرات کالا به عراق

موافقت نامه مشارکت در صادرات کالا به عراق

کاربرد قرارداد : در این موافقت نامه دو کشور ایران و عراق متعهد می شوند همکاری مشترک در صادرات کالا به کشور عراق داشته باشند. و با توجه به توافق طرفین بر ورود مشترک به بازارهای کشور عراق مقرر شد طرف ایرانی نسبت به تامین سفارشات واصله از طرف عراقی در ایران تلاش و نسبت به ارسال و تحویل کالا به طرف عراقی در گمرک مورد توافق اقدام نماید. همچنین طرف عراقی نسبت به دریافت مجوزهای لازم از مراجع صلاحیت دار رسمی اقدام نماید و دریافت مجوزات لازم اعم از اجازه های لازم برای ورود کالا به عراق و بستن قراردادهای لازم و توافق با نهادهای مربوطه در کشور عراق را به عهده داشته باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

موافقت نامه مشارکت در صادرات کالا به عراق, دانلود موافقت نامه مشارکت در صادرات کالا به عراق, تنظیم موافقت نامه مشارکت در صادرات کالا به عراق,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

تفاهم نامه پیگیری و رفع موانع نمونه قرارداد سرمایه گذاری مشارکتی نمونه قرارداد مشارکت در صادرات کالا به عراق نمونه قرارداد طراحی، ساخت ، خرید و نصب تجهیزات موافقت نامه مشارکت در صادرات کالا

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو