نمونه قرارداد استخدامی کارمند شرکت های سهامی

قرارداد استخدامی کارمند شرکت های سهامی

کاربرد قرارداد : در این قرارداد شرکت مورد نظر کارمند خود را در مدت زمان مشخصی از تاریخ شروع قرارداد به عنوان دوره آزمایشی پذیرش می کند در صورتی که در طول دوره آزمایشی نحوه کار مجری مورد رضایت کارفرما نباشد ، کارفرما مختار خواهد بود به صورت یک طرفه قرارداد را فسخ نماید . در غیر این صورت او را استخدام می کند.  

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد استخدامی کارمند شرکت های سهامی, قرارداد استخدامی, قرارداد استخدامی وزارت کار, انواع قرارداد استخدامی, دانلود قرارداد استخدامی شرکت سهامی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد کار (دائم- موقت) نمونه قرارداد کار (مجری) نمونه قرارداد کار روزمزد کوتاه مدت نمونه قرارداد تامین نیروی انسانی جهت حراست فیزیکی نمونه قرارداد کار

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو