نمونه قرارداد فروش یک دستگاه آپارتمان در حال ساخت

foroosh-apartman-darhalesakht

کاربرد قرارداد : در این قرارداد فروشنده متعهد می شود یک دستگاه آپارتمان در حال احداث را بانضمام حق اشتراک آب / برق / گاز تلفن و دارای پارکینگ اختصاصی در تاریخ مشخص شده به خریدار تسلیم کند. و هر گونه موانع در استیفاء و بهره برداری کامل از مورد معامله را برطرف کند .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد فروش یک دستگاه آپارتمان در حال ساخت, دانلود قرارداد فروش یک دستگاه آپارتمان در حال ساخت, تنظیم نمونه قرارداد فروش یک دستگاه آپارتمان,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

صلح نامه حقوق رستوران در حال فعالیت نمونه قرارداد بیع قطعی ملک نمونه قرارداد بیع پس از اتمام احیاء کل اراضی نمونه قرارداد فروش امتیاز آپارتمانی پروژه نمونه قرارداد صلح شش دانگ یک باب حجره تجاری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو