نمونه قرارداد واسطه گری خرید املاک

قرارداد واسطه گری خرید املاک

کاربرد قرارداد : در این قرارداد واسطه متعهد می شود پیگیری و رفع موانع و انعقاد قرارداد خرید مورد نظر با شرایط مطروحه در مذاکرات را بطور مطلوب و با رعایت موازین قانونی و با احتمام کامل انجام دهد و با کسب اطلاعات شفاف و در اختیار قرار دادن ریزکامل اطلاعات و اسناد به مشاور وظایف محوله را انجام و در صورت عدم رعایت ضوابط و مقررات و عدم انجام به موقع امور محوله مشاور حق فسخ قرارداد را خواهد داد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد واسطه گری خرید املاک, دانلود قرارداد واسطه گری خرید املاک, تنظیم قرارداد واسطه گری خرید املاک, فروش نمونه قرارداد واسطه گری خرید املاک,

مقالات مرتبط

تنظیم قرارداد یک امر «فرمالیته» یا یک ضرورت قدرت چانه‌زنی چه کسی پیمانکار است ؟ قرارداد مختصر باشد یا مفصل ؟ حتما باید قرارداد را در محضر نوشت؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مؤسسه کرایه اتومبیل نمونه قرارداد اجرای کامل ساخت تیرچه و بلوک نمونه ‌قرارداد اجاره اماکن ورزشی به بخش غیردولتی نمونه قرارداد حسابرسی صورت های مالی شرکت نمونه قرارداد نمایندگی فروش کالای تولیدی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو