نمونه قرارداد جعاله حمل و نقل هوایی بار

قرارداد جعاله حمل و نقل هوایی بار

کاربرد قرارداد : عبارت است از جعاله فروش بار در پروازهای ایران به ظرفیت تعیین شده در هر پرواز در مسیرهای تعیین شده با بارنامه شرکت. شرکت جاعل متعهد و ملزم می گردد که در کلیه مسیرهای اعلام شده برابر پروازهای برنامه ای پرواز را انجام و نسبت به تعهدات انجام شده شرکت عامل اقدام نمایند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد جعاله حمل و نقل هوایی بار, حمل و نقل هوایی, حمل و نقل هوایی بار, حمل و نقل هوایی در ایران, حمل و نقل هوایی چیست, حمل و نقل هوایی شیده,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مزارعه نمونه قرارداد مزارعه نمونه قرارداد جعاله انجام خدمات بازرگانی و امور گمرکی نمونه قرارداد اجاره تالار پذیرایی جشن و عروسی نمونه قرارداد جعاله تعمیر مسکن بانک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو