نمونه قرارداد طراحی و ساخت کابینت و دکوراسیون MDF

قرارداد طراحی و ساخت کابینت و دکوراسیون MDF

کاربرد قرارداد : عبارتست از طراحی و ساخت و نصب یک دستگاه کابینت آشپزخانه و دکور منزل. تهیه نقشه اجرایی؛ ساخت و نصب دکوراسیون و کابینت آشپزخانه پس از انجام اندازه گیری های لازم و توافق با خریدار می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد طراحی و ساخت کابینت و دکوراسیون, قرارداد طراحی دکوراسیون داخلی, قرارداد طراحی دکوراسیون, نمونه قرارداد طراحی دکوراسیون,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد طراحی، نظارت و اجراء دکوراسیون داخلی نمونه قرارداد اجرایی جوشکاری اسکلت فلزی نمونه قرارداد طراحی سازه بلوک های ساختمان نمونه قرارداد نظارت بر کارهای ساختمانی نمونه قرارداد انجام امور نظارت پروژه ساختمانی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو