نمونه قرارداد طراحی و ساخت کابینت و دکوراسیون MDF

قرارداد طراحی و ساخت کابینت و دکوراسیون MDF

کاربرد قرارداد : عبارتست از طراحی و ساخت و نصب یک دستگاه کابینت آشپزخانه و دکور منزل. تهیه نقشه اجرایی؛ ساخت و نصب دکوراسیون و کابینت آشپزخانه پس از انجام اندازه گیری های لازم و توافق با خریدار می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد طراحی و ساخت کابینت و دکوراسیون, قرارداد طراحی دکوراسیون داخلی, قرارداد طراحی دکوراسیون, نمونه قرارداد طراحی دکوراسیون,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرایی ساخت پنجره های upvc نمونه قرارداد مطالعه خاک شناسی نمونه قرارداد اجرتی نصب پوشش سوله نمونه قرارداد اجرایی نصب کناف نمونه قرارداد اجرای ساختمان بدون مصالح یا دستمزدی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو