نمونه قرارداد اجاره ماشین آلات سبک-نیمه سنگین به همراه راننده

قرارداد اجاره ماشین آلات سبک-نیمه سنگین به همراه راننده

کاربرد قرارداد : در این قرارداد موجر دستگاه مورد نظر را با کلیه متعلقات و ملزومات به همراه راننده به مستاجر در مدت زمان مشخصی اجاره می دهد. کلیه تعمیرات (هزینه) و تعویض قطعات و سرویس‌های لازم دستگاه در طول مدت به عهده مستاجر می‌باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجاره ماشین آلات سبک-نیمه سنگین به همراه راننده, قرارداد اجاره ماشین آلات, قرارداد اجاره ماشین آلات ساختمانی, قرارداد اجاره ماشین آلات,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره محل نمونه قرارداد وکالت و مشاوره حقوقی وقف نامه یک باب کارخانه نساجی نمونه قرارداد اجاره وسیله نقلیه سبک و سنگین با راننده نمونه قرارداد اجاره مکان‌های مسکونی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو