نمونه قرارداد اجاره ماشین آلات سبک-نیمه سنگین به همراه راننده

قرارداد اجاره ماشین آلات سبک-نیمه سنگین به همراه راننده

کاربرد قرارداد : در این قرارداد موجر دستگاه مورد نظر را با کلیه متعلقات و ملزومات به همراه راننده به مستاجر در مدت زمان مشخصی اجاره می دهد. کلیه تعمیرات (هزینه) و تعویض قطعات و سرویس‌های لازم دستگاه در طول مدت به عهده مستاجر می‌باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجاره ماشین آلات سبک-نیمه سنگین به همراه راننده, قرارداد اجاره ماشین آلات, قرارداد اجاره ماشین آلات ساختمانی, قرارداد اجاره ماشین آلات,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره محل مسکونی مشاع نمونه قرارداد جعاله جهت اخذ مجوز بند الف سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بلیط کلیه خطوط هوایی نمونه قرارداد مضاربه و تامین سرمایه نمونه قرارداد جعاله فروش بار (حمل و نقل هوایی) نمونه قرارداد اجاره ارائه خدمات نیروی انسانی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو