نمونه قرارداد اجاره محل جهت مهدکودک و کودکستان

قرارداد اجاره محل جهت مهدکودک و کودکستان

کاربرد قرارداد : در این قرارداد موجر مکان مورد نظر را برای مدت زمان مشخصی در اختیار مستاجر قرار می دهد. مورد اجاره صرفا جهت مهدکودک و کودکستان به مستاجر اجاره داده شده است و مستاجر به هیچ عنوان حق تغییر کاربری و نوع استفاده مزبور را از مورد اجاره ندارد. در صورت تخلف (فرض عدم وجود حق) موجر علاوه بر جبران خسارات، حق فسخ قرارداد را نیز خواهد داشت.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجاره محل جهت مهدکودک و کودکستان, دانلود قرارداد اجاره محل جهت مهدکودک و کودکستان, تنظیم نمونه قرارداد اجاره محل جهت مهدکودک و کودکستان,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره غرفه نمونه قرارداد اجاره محل نمونه قرارداد اجاره غرفه در نمایشگاه نمونه قرارداد صلح یک باب واحد تجاری نمونه قرارداد مضاربه بازرگانی داخلی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو