نمونه قرارداد اجاره محل جهت مهدکودک و کودکستان

قرارداد اجاره محل جهت مهدکودک و کودکستان

کاربرد قرارداد : در این قرارداد موجر مکان مورد نظر را برای مدت زمان مشخصی در اختیار مستاجر قرار می دهد. مورد اجاره صرفا جهت مهدکودک و کودکستان به مستاجر اجاره داده شده است و مستاجر به هیچ عنوان حق تغییر کاربری و نوع استفاده مزبور را از مورد اجاره ندارد. در صورت تخلف (فرض عدم وجود حق) موجر علاوه بر جبران خسارات، حق فسخ قرارداد را نیز خواهد داشت.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجاره محل جهت مهدکودک و کودکستان, دانلود قرارداد اجاره محل جهت مهدکودک و کودکستان, تنظیم نمونه قرارداد اجاره محل جهت مهدکودک و کودکستان,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد جعاله نقاشی ساختمان نمونه قرارداد جعاله حمل و نقل کالا و تحویل نمونه قرارداد اجاره مغازه اجاره نامه آپارتمان یا ساختمان روی زمین وقفی نمونه قرارداد جعاله دکوراسیون داخلی ساختمان

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو