نمونه قرارداد اجاره محل جهت نصب دکل آنتن مخابراتی

قرارداد اجاره محل جهت نصب دکل آنتن مخابراتی

کاربرد قرارداد : در این قرارداد موجر محل مورد اجاره را به مستاجر جهت نصب دکل آنتن مخابراتی در مدت زمان مشخص شده اجاره میدهد. مورد اجاره صرفا جهت نصب دکل آنتن مخابراتی به مستاجر اجاره داده شد است و مستاجر به هیچ عنوان حق تغییر کاربری و نوع استفاده مزبور را از مورد اجاره ندارد. در صورت تخلف (فرض عدم وجود حق) موجر علاوه بر جبران خسارات حق فسخ قرارداد را نیز خواهد داشت.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجاره محل جهت نصب دکل آنتن مخابراتی, دانلود قرارداد اجاره محل جهت نصب دکل آنتن مخابراتی, تنظیم قرارداد اجاره محل جهت نصب دکل آنتن مخابراتی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد صلح بلاعوض سهام یک باب منزل مسکونی نمونه قرارداد اجاره فعالیت شغلی آموزشگاه آرایشگری وقف نامه خوابگاه دانشجویی وقف نامه یک باب چاپخانه نمونه قرارداد اجاره انبارهای عمومی و خدماتی گمرک (به صورت کالاهای امانی)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو