نمونه قرارداد اجاره یک واحد در پاساژ

قرارداد اجاره یک واحد در پاساژ

کاربرد قرارداد : در این قرارداد موجر موافقت می کند که در مدت زمان مشخص شده یک واحد در پاساژ را به مستاجر اجاره دهد. مورد اجاره برای شغل مورد نظر اجاره داده شده لاغیر و به رویت کامل مستاجر رسیده و با قرار متصرف می‌باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجاره یک واحد در پاساژ, قرارداد اجاره واحدقرارداد اجاره واحد مسکونی, قرارداد اجاره واحد تجاری, قرارداد اجاره واحد اداری,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد واگذاری مالکیت و سرقفلی و حق کسب و پیشه یک واحد تجاری نمونه قرارداد جعاله رنگ آمیزی و نقاشی پروژه ساختمانی نمونه قرارداد صلح مهریه نمونه قرارداد اجاره آپارتمان تجاری وقف نامه عرصه و اعیان برای یک باب مدرسه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو