نمونه قرارداد اجرای کارگاه آموزشی

قرارداد اجرای کارگاه آموزشی

کاربرد قرارداد : در این قرارداد دوره های کارگاه آموزشی به مدت زمان مشخص برای تعداد مشخصی از اعضای هیات علمی برگزار می شود. که برنامه دوره، روش برگزاری و زمان اجرای آن طی صورتجلسه ای به تصویب کمیته شورای دانشگاه رسیده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجرای کارگاه آموزشی, برگزاری کارگاه آموزشی, برگزاری کارگاه آموزشی روانشناسی, برگزاری کارگاه آموزشی spss, برگزاری کارگاه آموزشی احکام,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد آموزش های فنی و تخصصی مورد نیاز صنایع موافقت نامه آموزشی همایش ها، کنفرانس، سمینار، کارگاه تخصصی نمونه قرارداد برنامه ریزی و نیازسنجی آموزش های فنی و تخصصی نمونه قرارداد خرید آموزشی مهارت عملی، نظری استاندارد آموزشی مهارت نمونه قرارداد حمایت از پایان نامه های دانشجویی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو