نمونه قرارداد اجرای کارگاه آموزشی

قرارداد اجرای کارگاه آموزشی

کاربرد قرارداد : در این قرارداد دوره های کارگاه آموزشی به مدت زمان مشخص برای تعداد مشخصی از اعضای هیات علمی برگزار می شود. که برنامه دوره، روش برگزاری و زمان اجرای آن طی صورتجلسه ای به تصویب کمیته شورای دانشگاه رسیده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد اجرای کارگاه آموزشی, برگزاری کارگاه آموزشی, برگزاری کارگاه آموزشی روانشناسی, برگزاری کارگاه آموزشی spss, برگزاری کارگاه آموزشی احکام,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید آموزشی مهارت عملی، نظری استاندارد آموزشی مهارت نمونه قرارداد خرید خدمات آموزشی نمونه قرارداد آموزش های فنی و تخصصی مورد نیاز صنایع نمونه قرارداد دبیری مجموعه مقالات موافقت نامه آموزشی همایش ها، کنفرانس، سمینار، کارگاه تخصصی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو