نمونه قرارداد استخدام

قرارداد استخدام

کاربرد قرارداد : در این قرارداد شرکت فرد مورد نظر را به عنوان کارگر برای مدت زمان مشخصی استخدام می کند. اما براساس توافق هر دو طرف، قرارداد در تاریخ خاتمه قابل تمدید خواهد بود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد استخدام, قرارداد استخدام کارمند, قرارداد استخدام, قرارداد استخدامی, قرارداد استخدام موقت, قرارداد استخدام بازاریاب, قرارداد استخدامی وزارت کار,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پرداخت پاداش افزایش تولید کارگاه و شرکت نمونه قرارداد کار موقت نمونه قرارداد کار عضویت هنرمندان نمونه قرارداد تامین نیروی انسانی برای انجام امور خدماتی نمونه قرارداد کار (دائم- موقت)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو