نمونه قرارداد استخدام موقت

قرارداد استخدام موقت

کاربرد قرارداد : در این قرارداد شرکت فرد مورد نظر را بعنوان کارگر برای مدت زمان محدود و مشخصی استخدام می کند. ۳/۱ ماه از ابتدای مدت این قرارداد جنبه آزمایشی دارد و در حین و پایان مدت مذکور چنانچه نحوه خدمت کارگر فوق الذکر مورد تایید کارفرما نباشد طبق مقررات قانون کار به این قرارداد خاتمه داده خواهد شد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد استخدام موقت, دانلود قرارداد استخدام موقت, تنظیم قرارداد استخدام موقت, فروش قرارداد استخدام موقت, خرید قرارداد استخدام موقت, استخدام موقت,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد استخدامی کارمند شرکت های سهامی نمونه قرارداد کار مطابق قانون کار جمهوری اسلامی ایران نمونه قرارداد تامین نیروی کارگری نمونه قرارداد استخدام حسابرس مستقل نمونه قرارداد کار برای مدت موقت (کوتاه مدت)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو