نمونه قرارداد حق العمل کاری

قرارداد حق العمل کاری

کاربرد قرارداد : عبارت است از بازاریابی ، پخش و فروش تولیدات آمر توسط عامل فروش . عامل فروش متعهد می گردد که بدون هماهنگی کتبی آمر هیچ گونه فعالیتی خارج از حوزه عملیاتی خود نداشته باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد حق العمل کاری, قرارداد حق العمل کاری, قرارداد حق العمل کاری ترخیص کالا, قرارداد حق العمل, نمونه قرارداد حق العمل کاری فروش,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره پارکینگ نمونه قرارداد کار نمونه قرارداد کار(کارمند) صلح نامه حقوق رستوران در حال فعالیت نمونه قرارداد اشتغال به کار موقت در مدارس غیرانتفاعی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو