نمونه قرارداد کار موقت

قرارداد کار موقت

کاربرد قرارداد : در این قرارداد کارفرما موظف است شخص مورد نظر را در شرکت خود طی مدت زمان مشخص شده در قرارداد در قسمت مربوطه به کار گمارد. چند ماه از ابتدای مدت این قرارداد جنبه آزمایشی دارد و در حین و پایان مدت مذکور چنانچه نحوه خدمات کارگر فوق الذکر مورد تایید کارفرما نباشد طبق مقررات قانون کار به این قرارداد خاتمه داده خواهد شد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

قرارداد کار , قرارداد کاری , قرارداد کارگزاری , قرارداد کار موقت , قرارداد کار معین چیست , قرارداد کار وزارت کار , قرارداد کار ساعتی , قرارداد کارگری , تنظیم قرارداد کار

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد روزمزد کوتاه مدت نمونه قرارداد کار(پاره وقت) نمونه قرارداد کار نمونه قرارداد کار دائم نمونه قرارداد خدمت تمام وقت پرسنل اداری مراکز آموزشی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو