نمونه قرارداد کار با مدت معین

نمونه قرارداد کار با مدت معین

کاربرد قرارداد : در این قرارداد کارفرما فرد مورد نظر را به عنوان کارگر برای مدت زمان مشخصی استخدام می کند. در طول مدت قرارداد هر یک از طرفین می توانند با اعلام قبلی ۳۰ روزه نسبت به فسخ قرارداد اقدام لازم نمایند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

قرارداد کار مدت معین , دانلود قرارداد کار مدت معین , نمونه قرارداد کار مدت معین موقت , مونه قرارداد کار مدت معین , قرارداد کار با مدت معین , تنظیم قرارداد کارمدت معین ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد استخدامی مدیر فروشگاه اینترنتی نمونه قرارداد کار (کارمند) نمونه قرارداد کار (دائم- موقت- کار معین) نمونه قرارداد کار در مناطق ویژه اقتصادی بندری نمونه قرارداد کار

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو