نمونه قرارداد کار دائم

قرارداد کار دائم

کاربرد قرارداد : عبارت است از انجام وظایف و امور محوله ای که از طرف کارفرما توسط کارگر زیر نظر سرپرست مربوط به کارفرما به نحوی که مورد رضایت کارفرما باشد. این قرارداد بصورت دائم منعقد می شود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد کار دائم, قرارداد کار دائم, تعریف قرارداد کار دائم, دانلود قرارداد کار دائم, تنظیم قرارداد کار دائم, فروش قرارداد کار دائم,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد کار اعتبارسنجی از آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد نمونه قرارداد کار عضویت هنرمندان نمونه قرارداد کار (دائم- موقت- کار معین) نمونه قرارداد کار تمام وقت (متعهد) پیمان مدیریت تامین نیروی انسانی امور خدماتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو