نمونه قرارداد مشارکت مدنی در ساخت بنا با تامین سرمایه و بدون تملک ملک

 قرارداد مشارکت مدنی در ساخت بنا با تامین سرمایه و بدون تملک ملک

کاربرد قرارداد : این قرارداد بیشتر در مشارکت از طریق جذب سرمایه گذاری در ساخت با جذب سرمایه بدون نیاز به انتقال مالکیت واحد مشخص کاربرد دارد اگر شما مالک هستید و نمی خواهید که از طریق فروش یا پیش فروش واحدهای آتی الساخت تامین سرمایه کنید از این روش استفاد شود یعنی در این قرارداد شما با جذب سرمایه از طرف ثالث بدون انجام پیش فروش واحدی مشخص در پایان مدت قرارداد با برآورد قیمت روز عرصه و اعیان ملک موضوع قرارداد و پس از محاسبه وکسرکلیه هزینه های مشترک یا اختصاصی و کسر یا برداشت اصل سرمایه طرفین اعم از آورده نقدی و قیمت زمین ، سود مشارکت مشخص و سود مذکور به نسبت تعیین شده بین طرفین تقسیم خواهد شد. مزیت این قرارداد عدم ایجاد مالکیت در ملک وفقط ایجاد شراکت در سود حاصل است . البته اگر شما خود مشارکت کننده هستید و در تامین سرمایه کسری دارید هم این قرارداد نمونه خوبی است .

توصیه : برای تنظیم هر یک از نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۹ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت مدنی و در ساخت بنا با تامین سرمایه و بدون تملک ملک, دانلود قرارداد مشارکت مدنی و در ساخت بنا با تامین سرمایه و بدون تملک ملک, قرارداد مشارکت مدنی و در ساخت بنا با تامین سرمایه و بدون تملک ملک,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت مدنی در مغازه کرایه کالای تشریفات با مالک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو