نمونه قرارداد ترخیص کالا توسط حق العملکار

 tarkhes-kala-hagholamalkar

کاربرد قرارداد : عبارت است از ترخیص کالاهای شرکت توسط حق العملکار نامبرده از کلیه گمرکات کشور. حق العملکار موظف است کالاهای وارداتی شرکت را به شرح آمده در قرارداد ترخیص نماید.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۶ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ترخیص کالا توسط حق العملکار, قرارداد ترخیص کالا از گمرک, نمونه قرارداد ترخیص کالا, قرارداد حق العمل کاری ترخیص کالا, دانلود قرارداد ترخیص کالا توسط حق العملکار,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد ترخیص کالای وارداتی نمونه قرارداد ترخیص کالا از طریق مرز نمونه قرارداد کارگزاری حمل، ترخیص و ترانزیت کالا نمونه قرارداد ترخیص کالا نمونه قرارداد ترخیص کالا

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو