نمونه قرارداد جذب سرمایه

 jazbe-sarmaieh

کاربرد قرارداد : در این قرارداد سرمایه گذار متعهد می شود مبلغ مشخصی را در شرکت مورد نظر سرمایه گذاری کند. سرمایه گذار می تواند هر وقت که بخواهد نسبت به افزایش سرمایه خود در شرکت با توافق طرفین و قرارداد جدید اقدام کند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات:این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۶ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

جذب سرمایه ,جذب سرمایه گذار, جذب سرمایه با سود بالا ,جذب سرمایه گذاری خارجی ,جذب سرمایه گذار خارجی ,دانلود قرارداد جذب سرمایه ,تنظیم قرارداد جذب سرمایه

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد سرمایه گذاری (فاینانس) نمونه قرارداد تامین سرمایه نمونه قرارداد پذیرش سرمایه در یک شرکت نمونه قرارداد تامین سرمایه یک شرکت نمونه قرارداد سرمایه گذاری گروه مالی معتبر خارجی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو