نمونه قرارداد مقاطعه کاری معین و موقت

 قرارداد مقاطعه کاری معین و موقت

کاربرد قرارداد : این قرارداد یک نوع قرارداد پیمانکاری است که به جهت واگذاری امورات مختلف اجرایی از جمله ساختمان و صنعت و خدمات قابل استفاده است و این قرارداد نمونه خوبی برای واگذاری انجام امورات جزیی ساختمان از جمله تاسیسات، نما، رنگ، سفت کاری و ... است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

قرارداد مقاطعه کاری, قرارداد مقاطعه کاری چیست, نمونه قرارداد مقاطعه کاری, شرایط قرارداد مقاطعه کاری, تعریف قرارداد مقاطعه کاری, فرم قرارداد مقاطعه کاری

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجرای ساختمان(پیمان مدیریت) نمونه قرارداد اجرای سقف تیرچه و فوم نمونه قرارداد ساخت درب و پنجره مجتمع مسکونی نمونه قرارداد سرمایه گذاری در ساخت بنا نمونه قرارداد اجرایی تاسیسات مکانیک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو