وقف نامه سردخانه

وقف سردخانه

کاربرد قرارداد :وقف نامه سردخانه یک نوع از وقف خاص می باشد و واقف در این متن یک باب سرد خانه را به جهت اولاد و اقربای خود وقف می کند ومنافع سردخانه  مقدار مشخصی از درآمد آن به ارحام و ارقاب طبق طبقات ارث اختصاص یابد، و مقدار بقیه درآمد آن به منسوبین واقف اختصاص یابد. این وفق نامه یک نمونه متناسب رای وقف املاک صنعتی و تجاری می باشد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

دانلود قرارداد وقف سردخانه, فروش قرارداد وقف سردخانه, خرید قرارداد وقف سردخانه, تنظیم قرارداد وقف سردخانه

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

وقف نامه عرصه و اعیان برای دانشگاه وقف نامه خوابگاه دانشجویی وقف نامه یک باب کارخانه نساجی وقف نامه عرصه و اعیان برای یک باب مدرسه وقف نامه یک باب چاپخانه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو