نمونه تفاهم نامه سرمایه گذاری (تامین مالی پروژه- تامین مالی بخش ارزی)

تفاهم نامه سرمایه گذاری (تامین مالی پروژه- تامین مالی بخش ارزی)

کاربرد قرارداد: این قرارداد فیمابین شرکت های ایرانی و کارگران موجود در بازار سرمایه تامین سرمایه به منظور تامین اعتبارات و منابع مالی لازم پروژه های بزرگ از طریق جذب سرمایه گذاری مالی بانک های نهادی پولی و مالی خارج از کشور کاربرد دارد. در این قرارداد حسب عرف بین المللی حاکم بر انجام کارگزاری تامین سرمایه از طریق بانک ها و موسسات مالی منعقد شده توافقاتی ذکر گردیده که بصورت کامل در قرارداد منعکس می باشد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم ( متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای۴ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه تفاهم نامه سرمایه گذاری (تامین مالی پروژه- تامین مالی بخش ارزی), دانلود تفاهم نامه سرمایه گذاری (تامین مالی پروژه- تامین مالی بخش ارزی), تنظیم تفاهم نامه سرمایه گذاری (تامین مالی پروژه- تامین مالی بخش ارزی),,

مقالات مرتبط

نکات مهم برای راه اندازی شراکتی یک مغازه یا یک کسب و کار کوچک چه کسی پیمانکار است ؟ آیین نامه اجرایی قانون پیش فروش ساختمان قراردادی به نام پیمان چیست ؟ چه وقت در قراردادهای خود مشاوره بگیریم ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت مدنی و در ساخت بنا با تامین سرمایه و بدون تملک ملک نمونه قرارداد بیع زمین واگذاری مسکن و شهرسازی نمونه قرارداد واگذاری غرفه نمایشگاهی نمونه قرارداد اعطای نمایندگی فروش با اخذ ضمانت نامه معتبر توافق نامه ساخت و ساز و تکمیل هتل

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو