نمونه قرارداد اجاره خودرو ( بدون راننده )

قرارداد اجاره خودرو ( بدون راننده )

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد اجاره وسیله نقلیه اعم از خودروهای سبک و سنگین بصورت کامل، کلید در دست بدون راننده می باشد. در این قرارداد مسئولیت های طرفین به منظور نگهداری و تعهدات حقوقی و کیفری قرارداد، هزینه های تعمیرات، هزینه سرقت احتمالی، تصادفات، تامین قطعات، بیمه و غیره بصورت کلی ذکر شده است. یک نمونه مناسب به منظور اجاره خودرو در موسسات اجاره دهنده خودرو بدون راننده می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره خودرو ( بدون راننده ), دانلود قرارداد اجاره خودرو ( بدون راننده ), تنظیم قرارداد اجاره خودرو ( بدون راننده ), قرارداد اجاره خودرو ( بدون راننده ),

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره املاک اوقافی نمونه ‌قرارداد اجاره اماکن ورزشی به بخش غیردولتی نمونه قرارداد اجاره و بهره برداری فضا برای همایش های بین المللی نمونه قرارداد اجاره به شرط تملیک ملک نمونه اجاره نامه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو