نمونه قرارداد اجاره خودرو ( بدون راننده )

قرارداد اجاره خودرو ( بدون راننده )

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد اجاره وسیله نقلیه اعم از خودروهای سبک و سنگین بصورت کامل، کلید در دست بدون راننده می باشد. در این قرارداد مسئولیت های طرفین به منظور نگهداری و تعهدات حقوقی و کیفری قرارداد، هزینه های تعمیرات، هزینه سرقت احتمالی، تصادفات، تامین قطعات، بیمه و غیره بصورت کلی ذکر شده است. یک نمونه مناسب به منظور اجاره خودرو در موسسات اجاره دهنده خودرو بدون راننده می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد اجاره خودرو ( بدون راننده ), دانلود قرارداد اجاره خودرو ( بدون راننده ), تنظیم قرارداد اجاره خودرو ( بدون راننده ), قرارداد اجاره خودرو ( بدون راننده ),

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره یک باب سیلو نمونه قرارداد اجاره ایستگاه نمونه قرارداد اجاره واحدهای درمانگاه عمومی واقع در بیمارستان نمونه قرارداد اجاره یک دستگاه آپارتمان نمونه قرارداد اجاره موتورسیکلت

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو