نمونه قرارداد بیع الشرط یک باب خانه

قرارداد بیع الشرط یک باب خانه

کاربرد قرارداد:  این نمونه قرارداد که تحت عنوان بیع شرط و یکی از عقود معین در حقوق ایران می باشد به منظور پرداخت قرض یا سرمایه گذاری در پروژه ها و دریافت ضمانت از اشخاص استفاده می شود. به این صورت که شخص ملک رسمی خود را به بیع شرط به طرف مقابل می دهد و با این شرط که در صورتی که تا مدت مشخصی پول دریافتی را پرداخت کند بیع نامه بصورت اتوماتیک فسخ می شود. این قرارداد یک قرارداد مختصر، مفید و متناسب به منظور دادن قرض و انجام به بیع شرط می‌باشد. البته قرارداد بیع شرط مشمول ماده ۳۴ قانون ثبت و اسناد می باشد. فرآیند اجرای خاص خود را دارد و در صورتی که اشخاص بخواهند از این نوع قرارداد استفاده کنند حتما باید به ماده ۳۴  قانون ثبت و آیین نامه های اجرایی ضمیمه آن دقت نمایند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد بیع الشرط یک باب خانه, دانلود قرارداد بیع الشرط یک باب خانه, تنظیم قرارداد بیع الشرط یک باب خانه, فرم قرارداد بیع الشرط یک باب خانه, قرارداد بیع الشرط یک باب خانه, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد بیع شرطی نمونه قرارداد بیع شرطی یک دستگاه آپارتمان نمونه قرارداد بیع شرطی نمونه قرارداد بیع شرطی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو