نمونه قرارداد تحقیقاتی صنعتی

قرارداد تحقیقاتی صنعتی

کاربرد قرارداد: این قرارداد به منظور واگذاری امر تحقیقات و پژوهش و توسعه مورد نیاز در صنایع کوچک و بزرگ و متوسط فیمابین اشخاص و موسسه پژوهشی و دانشگاه با صاحبان صنایع تظیم و قابل استفاده می باشد. در این قرارداد طرفین به منظور اجرای طرح تحقیقاتی به شرح آمده، پروپوزال ها و طرح پژوهشی مصوب توافقات اجرایی و مالی خود را انجام داده و روش های حل اختلاف، پرداخت مالی و تضمینات و مسئولیت های ناشی از اجرای این قرارداد تعیین و بصورت مفصل آمده. یک نمونه خوب جهت خرید این گونه از خدمات برای صنایع می باشد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم ( کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای۶ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد تحقیقاتی صنعتی, دانلود قرارداد تحقیقاتی صنعتی, تنظیم قرارداد تحقیقاتی صنعتی, فرم قرارداد تحقیقاتی صنعتی, قرارداد تحقیقاتی صنعتی, فروش قرارداد تحقیقاتی صنعتی,

مقالات مرتبط

نوشتن قرارداد، یک ضرورت با چه کسی نمی شود قرارداد بست؟(حجر،ورشکسته،فضولی) نکات مهم برای راه اندازی شراکتی یک مغازه یا یک کسب و کار کوچک کاتب عدل از کجا آمده ؟ مزایده چیست؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد استفاده از حق ارتفاق نمونه قرارداد خرید و نصب و راه اندازی کالاهای دارای دوره تضمین نمونه قرارداد خدمات طبخ و توزیع غذا نمونه قرارداد اجرای کامل عایق کاری روی کرسی چینی نمونه قرارداد واگذاری سرویس تمام انبوه (Mass Calling) شبکه هوشمند سراسری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو