نمونه قرارداد تحقیقاتی صنعتی

قرارداد تحقیقاتی صنعتی

کاربرد قرارداد: این قرارداد به منظور واگذاری امر تحقیقات و پژوهش و توسعه مورد نیاز در صنایع کوچک و بزرگ و متوسط فیمابین اشخاص و موسسه پژوهشی و دانشگاه با صاحبان صنایع تظیم و قابل استفاده می باشد. در این قرارداد طرفین به منظور اجرای طرح تحقیقاتی به شرح آمده، پروپوزال ها و طرح پژوهشی مصوب توافقات اجرایی و مالی خود را انجام داده و روش های حل اختلاف، پرداخت مالی و تضمینات و مسئولیت های ناشی از اجرای این قرارداد تعیین و بصورت مفصل آمده. یک نمونه خوب جهت خرید این گونه از خدمات برای صنایع می باشد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم ( کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای۶ صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد تحقیقاتی صنعتی, دانلود قرارداد تحقیقاتی صنعتی, تنظیم قرارداد تحقیقاتی صنعتی, فرم قرارداد تحقیقاتی صنعتی, قرارداد تحقیقاتی صنعتی, فروش قرارداد تحقیقاتی صنعتی,

مقالات مرتبط

داشتن اطلاعات حقوقی یک امر ضروری قدیم مردم حرفشون حرف بود بهترین زمان مشاوره در امور قراردادها قراردادی به نام پیمان چیست ؟ قرارداد چیست؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پژوهشی نمونه قرارداد پیمانکاری گچ کاری و سفیدکاری مجتمع های مسکونی، تجاری، اداری نمونه قرارداد سرمایه گذاری در ساخت با امکان تبدیل به پیش فروش آپارتمان نمونه قرارداد جعاله در جذب سرمایه گذار و تأمین منابع مالی نمونه قرارداد کارشناسی استفاده از خدمات کارشناس

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو