نمونه قرارداد تحویل و تحول فرآورده های نفتی

قرارداد تحویل و تحول فرآورده های نفتی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک نمونه قرارداد مناسب برای تحویل و تحول فرآورده های نفتی می باشد. این قرارداد توسط عامل در یکی از پایانه های کشور با کیفیت استاندارد و مورد قبول شرکت تحویل می گردد و دریافت معوض همنام آن در یکی از پایانه بنا به درخواست عامل و تایید مدیریت تامین و توزیع بلامانع می باشد و زمان تحویل معوض پس از راه اندازی و تحویل فرآورده های میان تقطیر پالایشگاه خواهد بود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۶  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد تحویل و تحول فرآورده های نفتی, دانلود قرارداد تحویل و تحول فرآورده های نفتی, تنظیم قرارداد تحویل و تحول فرآورده های نفتی, قرارداد تحویل و تحول فرآورده های نفتی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو