نمونه قرارداد حروف چینی ، لیتوگرافی ، چاپ ، صحافی و …

قرارداد حروف چینی ، لیتوگرافی ، چاپ ، صحافی و ...

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک نمونه قرارداد لیتوگرافی، چاپ و صحافی اثرها و کتاب های آماده برای چاپ انتشارات ها و نویسندگان و دیگر تولیدکنندگان کتاب و محصولات فرهنگی مکتوب اعم از مجلات- ویژه نامه ها و گاهنامه ها و ... می باشد. یک نمونه قرارداد متناسب در این حوزه می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد حروف چینی ، لیتوگرافی ، چاپ ، صحافی و ..., دانلود قرارداد حروف چینی ، لیتوگرافی ، چاپ ، صحافی, تنظیم قرارداد حروف چینی ، لیتوگرافی ، چاپ, قرارداد چاپ کتاب,قرارداد چاپ,قرارداد چاپ بنر,قرارداد چاپخانه,قرارداد چاپ کاتالوگ,قرارداد چاپ آگهی,قرارداد چاپ و نشر,قرارداد چاپ و نشر کتاب,قرارداد چاپ و طراحی,قرارداد چاپ سررسید,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تجزیه و تحلیل و طراحی کلی نظام آمارهای ثبتی شرکت نمونه قرارداد ویرایش ( ادبی – فنی ) نمونه قرارداد اجرای صحنه ای موسیقی به صورت زنده نمونه قرارداد چاپ آگهی در روزنامه ها و هفته نامه ها نمونه قرارداد خرید و راه اندازی برنامه اتوماسیون اداری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو