نمونه قرارداد حق العمل کاری فروش و بازاریابی

hagholamal

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور تنظیم قرارداد نمایندگی و فروش و بازاریابی بصورت حق العمل کاری فیمابین بازاریاب و واسطه با شرکت های تولید کننده و توزیع کننده نرم افزارها و خدمات اینترنتی می باشد. در این قرارداد کلیه فرایند لازم جهت توافق فیمابین حق العمل کار یا عامل فروش و امر یا تولید کننده آمده است. این قرارداد یک نمونه قرارداد خوب و متناسب در حوزه واسطه گری و بازاریابی فروش بدون انجام وایجاد تعهدات استخدامی یا پرداخت هزینه های ثابت می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد حق العمل کاری فروش و بازاریابی, دانلود قرارداد حق العمل کاری فروش و بازاریابی, تنظیم قرارداد حق العمل کاری فروش و بازاریابی, متن قرارداد حق العمل کاری فروش و بازاریابی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد حق العمل کاری نمونه قرارداد حق العمل کاری (عملیات بازرگانی، خرید اقلام) نمونه قرارداد حق العمل کاری واردات کالا نمونه قرارداد حق العمل کاری خرید، فروش، نصب و راه اندازی تجهیزات نمونه قرارداد حق العمل کاری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو