نمونه قرارداد حق العمل کاری فروش و بازاریابی

hagholamal

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور تنظیم قرارداد نمایندگی و فروش و بازاریابی بصورت حق العمل کاری فیمابین بازاریاب و واسطه با شرکت های تولید کننده و توزیع کننده نرم افزارها و خدمات اینترنتی می باشد. در این قرارداد کلیه فرایند لازم جهت توافق فیمابین حق العمل کار یا عامل فروش و امر یا تولید کننده آمده است. این قرارداد یک نمونه قرارداد خوب و متناسب در حوزه واسطه گری و بازاریابی فروش بدون انجام وایجاد تعهدات استخدامی یا پرداخت هزینه های ثابت می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد حق العمل کاری فروش و بازاریابی, دانلود قرارداد حق العمل کاری فروش و بازاریابی, تنظیم قرارداد حق العمل کاری فروش و بازاریابی, متن قرارداد حق العمل کاری فروش و بازاریابی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد حق العمل کاری (عملیات بازرگانی، خرید اقلام) نمونه قرارداد حق العمل کاری واردات کالا نمونه قرارداد حق العمل کاری خرید، فروش، نصب و راه اندازی تجهیزات نمونه قرارداد حق العمل کاری نمونه قرارداد حق العمل کاری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو