نمونه قرارداد ساخت و تحویل کالا در شرکت های تولیدی تجاری

قرارداد ساخت و تحویل کالا در شرکت های تولیدی تجاری

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد ساخت و تحویل کالا متناسب با مشخصات فنی ذکر شده از طرف خریدار می باشد که تولیدکننده وفق آن متعهد به ساخت آن و حمل و نقل و تحویل کالا به خریدار می باشد. این قرارداد یک نمونه کامل از این گونه قراردادها می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ساخت و تحویل کالا در شرکت های تولیدی تجاری, دانلود قرارداد ساخت و تحویل کالا در شرکت های تولیدی تجاری, تنظیم قرارداد ساخت و تحویل کالا در شرکت های تولیدی تجاری, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خرید دستگاه نمونه قرارداد خرید، نصب و راه اندازی قطعات دستگاه های رادیویی و ناوبری نمونه قرارداد فروش لپ تاپ به کارکنان (نقد و اقساط) نمونه قرارداد خرید آسانسور نمونه قرارداد فروش یک دستگاه تراکتور

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو