نمونه قرارداد ساخت و تحویل کالا در شرکت های تولیدی تجاری

قرارداد ساخت و تحویل کالا در شرکت های تولیدی تجاری

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد ساخت و تحویل کالا متناسب با مشخصات فنی ذکر شده از طرف خریدار می باشد که تولیدکننده وفق آن متعهد به ساخت آن و حمل و نقل و تحویل کالا به خریدار می باشد. این قرارداد یک نمونه کامل از این گونه قراردادها می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ساخت و تحویل کالا در شرکت های تولیدی تجاری, دانلود قرارداد ساخت و تحویل کالا در شرکت های تولیدی تجاری, تنظیم قرارداد ساخت و تحویل کالا در شرکت های تولیدی تجاری, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قراداد خرید کالا از کشورهای خارجی نمونه قرارداد خرید ساختمان نیمه ساخته در حال احداث نمونه قرارداد خرید قطعات آسانسور نمونه قرارداد خرید کالا نمونه قرارداد خرید کالا

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو