نمونه قرارداد فروش آپارتمان

قرارداد فروش آپارتمان

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد مختصر به منظور خرید یا واگذاری آپارتمان آماده تحویل می باشد. در این قرارداد آپارتمان بصورت متری به فروش می رسد و کلیه تجهیزات و منصوبات اعم از متصل و منفصل در آن  ذکرشده . و تمام نکات اساسی  و لازم حقوقی و ملکی در این قرارداد رعایت شده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد فروش آپارتمان, دانلود قرارداد فروش آپارتمان, تنظیم قرارداد فروش آپارتمان, قرارداد فروش آپارتمانpdf, فرم قرارداد فروش آپارتمان, متن قرارداد فروش آپارتمان,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد واگذاری زمین نمونه قرارداد فروش قطعی یک ساختمان مسکونی مبایعه نامه بیع نامه واگذاری نمونه مبایعه نامه آپارتمان

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو