نمونه قرارداد فروش دستگاه و خدمات پس از فروش

قرارداد فروش دستگاه و خدمات پس از فروش

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد فروش دستگاه و ماشین آلات صنعتی و اداری می باشد که در آن فروشنده علاه بر حمل و تحویل کالا متعهد به تامین قطعات و ارائه خدمات پس از فروش می باشد. این قرارداد یک قرارداد مختصر و کاربردی و چالاک در حوزه فروش کالا با ارائه خدمات پس از فروش می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد فروش دستگاه و خدمات پس از فروش, دانلود قرارداد فروش دستگاه و خدمات پس از فروش, تنظیم قرارداد فروش دستگاه و خدمات پس از فروش, قرارداد فروش دستگاه و خدمات پس از فروش,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش مانیتور نمونه قرارداد فروش صافی فلنجی نمونه قرارداد فروش خدمات نرم افزاری نمونه قرارداد فروش چمدان مسافرتی نمونه قرارداد فروش واحد ملک اداری – مسکونی- انبار

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو