نمونه قرارداد واگذاری یک قطعه زمین برای احداث واحدهای مسکونی

قرارداد واگذاری یک قطعه زمین برای احداث واحدهای مسکونی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور واگذاری اراضی با کاربری مسکونی با متراژ بالا به منظور احداث مجتمع های مسکونی زیاد، قابل کاربرد است. در این قرارداد خریدار یا واگذارشونده متعهد به اجرای واحدهای مسکونی در اراضی تحویل داده شده می باشد و حق واگذاری این اراضی را به شخص ثالث تا اجرای کامل قرارداد ندارد. قابل کاربرد جهت استفاده از شرکت های دولتی و نیمه دولتی یا شبه دولتی می باشد. نمونه خوبی برای حفظ حق مالکیت و حق نظارت مالک بر اجرای عملیات ساختمانی بعد از واگذاری اراضی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد واگذاری یک قطعه زمین برای احداث واحدهای مسکونی, دانلود قرارداد واگذاری یک قطعه زمین برای احداث واحدهای مسکونی, قرارداد واگذاری یک قطعه زمین برای احداث واحدهای مسکونی, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیش فروش واحدهای مسکونی موضوع تفاهمنامه سه جانبه نمونه قرارداد فروش اقساطی آپارتمان نمونه قرارداد عاملیت و مدیریت پیش فروش مجتمع احداثی نمونه قرارداد پیش فروش آپارتمان نمونه قرارداد پیش فروش ملک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو