نمونه قرارداد پیمانکاری احداث بند انحرافی بر روی رودخانه

قرارداد پیمانکاری احداث بند انحرافی بر روی رودخانه

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور احداث بند انحرافی واقع در محدوده روستایی کاربرد دارد . در این قرارداد مشخصات فنی، دبی آب و تاسیسات مورد نیاز در احداث بند انحرافی به پیمانکار ابلاغ می شود و یک نمونه قرارداد مختصر به منظور احداث بندهای انحراف روستایی می باشد که تعاونی های روستایی، سازمان ها و ادارات و جهاد سازندگی و کمیته امداد و نهادهای امداد رسان می توانند از این نمونه قرارداد استفاده مناسب ببرند. این قرارداد از نوع قراردادهای مختصر می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیمانکاری احداث بند انحرافی بر روی رودخانه, دانلود قرارداد پیمانکاری احداث بند انحرافی بر روی رودخانه, تنظیم قرارداد پیمانکاری احداث بند انحرافی بر روی رودخانه, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیمانکاری واگذاری خدمات عمومی نمونه قرارداد خدمات پیمانکاری نمونه قرارداد فروش آهن آلات نمونه قرارداد پیمانکاری تکمیل باقیمانده عملیات پروژه نمونه قرارداد پیمان انجام پروژه براساس نقشه های کلی، تفصیلی و اجرایی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو