نمونه قرارداد پیمانکاری احداث بند انحرافی بر روی رودخانه

قرارداد پیمانکاری احداث بند انحرافی بر روی رودخانه

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور احداث بند انحرافی واقع در محدوده روستایی کاربرد دارد . در این قرارداد مشخصات فنی، دبی آب و تاسیسات مورد نیاز در احداث بند انحرافی به پیمانکار ابلاغ می شود و یک نمونه قرارداد مختصر به منظور احداث بندهای انحراف روستایی می باشد که تعاونی های روستایی، سازمان ها و ادارات و جهاد سازندگی و کمیته امداد و نهادهای امداد رسان می توانند از این نمونه قرارداد استفاده مناسب ببرند. این قرارداد از نوع قراردادهای مختصر می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیمانکاری احداث بند انحرافی بر روی رودخانه, دانلود قرارداد پیمانکاری احداث بند انحرافی بر روی رودخانه, تنظیم قرارداد پیمانکاری احداث بند انحرافی بر روی رودخانه, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیمانکاری تولید شکلات و شیرینی نمونه قرارداد پیمانکاری طراحی- معماری ساختمان نمونه قرارداد پیمانکاری استفاده از کارگاه چوب و فلز نمونه قرارداد پیمانکار درب و پنجره آلومینیومی مجتمع های مسکونی نمونه قرارداد پیمانکاری ساخت پیچ و مهره

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو