نمونه مبایعه نامه فروش املاک

مبایعه نامه فروش املاک

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد چالاک به منظور فروش املاک مسکونی، تجاری و اداری و اراضی می باشد. شرایط فسخ، تعهدات طرفین ، شیوه پرداخت و کمیت و کیفیت و حدود اربعه املاک در این قرارداد بصورت کامل آمده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه فروش املاک, مبایعه نامه فروش ملک,فرم مبایعه نامه فروش ملک,متن مبایعه نامه فروش ملک,دانلود مبایعه نامه فروش املاک, متن مبایعه نامه فروش املاک, فرم مبایعه نامه فروش , فروش مبایعه نامه فروش املاک, خرید مبایعه نامه فروش املاک, مبایع,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد بیع قطعی یک باب ساختمان و یک باب مغازه نمونه قرارداد انفرادی واگذاری آپارتمان نمونه مبایعه نامه فروش اموال غیرمنقول مبایعه نامه نمونه قرارداد تعهد واگذاری یک قطعه زمین مسکونی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو