نمونه مبایعه نامه فروش املاک

مبایعه نامه فروش املاک

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد چالاک به منظور فروش املاک مسکونی، تجاری و اداری و اراضی می باشد. شرایط فسخ، تعهدات طرفین ، شیوه پرداخت و کمیت و کیفیت و حدود اربعه املاک در این قرارداد بصورت کامل آمده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه فروش املاک, مبایعه نامه فروش ملک,فرم مبایعه نامه فروش ملک,متن مبایعه نامه فروش ملک,دانلود مبایعه نامه فروش املاک, متن مبایعه نامه فروش املاک, فرم مبایعه نامه فروش , فروش مبایعه نامه فروش املاک, خرید مبایعه نامه فروش املاک, مبایع,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه بیع نامه زمین مبایعه نامه نمونه قرارداد واگذاری آپارتمان مسکونی نمونه قرارداد فروش قطعی یک ساختمان مسکونی نمونه قرارداد فروش واحد مسکونی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو