نمونه مبایعه نامه فروش کارخانه-کارگاه- شرکت همراه با قرارداد رهن بدون داوری

مبایعه نامه فروش کارخانه-کارگاه- شرکت همراه با قرارداد رهن بدون داوری

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک مبایعه نامه فروش اموال منقول و غیرمنقول منصوبه یا متعلق به یک کارخانه/کارگاه/ شرکت تولیدی می باشد که همزمان با انتقال اموال و تعیین تعهدات مالی و تعهدات اجرایی طرفین، ضمن قرارداد تمام اموال پس از فروش به خریدار در رهن فروشنده قرار می گیرد تا پس از تسویه حساب خریدار، فک رهن شود و به وی منتقل شود. یک نمونه قرارداد پیشنهادی برای انجام این گونه معاملات است و از ضمانت اجرا قرارداد رهنی نیز برخوردار است. لازم به ذکر است که در این قرارداد فرآیند حل اختلاف بدون داوری استفاده می شود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه مبایعه نامه فروش کارخانه-کارگاه- شرکت همراه با قرارداد رهن بدون داوری, دانلود مبایعه نامه فروش کارخانه-کارگاه- شرکت همراه با قرارداد رهن بدون داوری, مبایعه نامه فروش کارخانه-کارگاه- شرکت همراه با قرارداد رهن بدون داوری, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه مبایعه نامه آپارتمان نمونه مبایعه نامه املاک نمونه قرارداد واگذاری آپارتمان در مجتمع های تعاونی ساز نمونه قرارداد فروش قطعی یک باب خانه مسکونی نمونه مبایعه نامه قطعی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو